DaciaClub Logo

Welcome Guest ( Log In | Register )

193 Pages « < 191 192 193 
Reply to this topicStart new topicStart Poll

Outline · [ Standard ] · Linear+

> Bulgaria - Grecia

vallixx
post 26 Jun 2024, 15:43
Post #5761


Membru nesuferit


Group: Members
Posts: 4.428
Joined: 28 January 08
From: Bucuresti




Prima oara am fost in 2006, prima iesire la BG la mare, si mi-a placut maxim.

Ultima oara am fost un weekend, acum vreo 2 sau 3 ani si nu mi-a placut nici mie. Mi s-a parut ca sunt fix la Mamaia.....Nisipurile a devenit o statiune bulgareasca foarte mult romanizata....caz in care, pentru mine, isi pierde scopul pentru care ies din tara.....ca sa gasesc.....cam fix tot aia.

Si pana dupa Varna, cam tot litoralul bulgaresc ....cam asa a devenit.


Acum ....este fara discutie vorba si de preferintele si gusturile personale, nu mi-a (mai) placut mie, dar asta nu inseamna ca e nasol. In plus, acum nu prea mai e nimic ieftin, insa comparativ cu alte statiuni din BG, Nisipuri mi s-a parut ultima oara binisor mai scump. Deci....tot ca la Mamaia. icon_mrgreen.gif

This post has been edited by vallixx: 26 Jun 2024, 15:44


--------------------
Renault Megane 4 Hatch TCe 140 - 2019
Ex. Renault Clio Symbol 1.4 16V - 2008 - 2022
Ex. Renault Clio Symbol 1.4 8V - 2003 - 2008
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
einstein1984
post 26 Jun 2024, 16:26
Post #5762


fan Dacia


Group: Members
Posts: 20.493
Joined: 12 November 05
From: Bucuresti




Si la o ora sud de varna sunt destui romani... Dar vremea e mai blanda decat in Grecia (30 de grade fata de 35+), drumul e la jumate ca durata +all inclusive si water park pentru junior care inca nu e la varsta de explorat ruine antice (am fost si la alea prin Side de exemplu dar numai cateva ore, nu o vacanta intreaga). Agenta noastra de turism a zis ca a fost si ea la acel hotel si il recomanda cu caldura.


--------------------
daca nu ai o toyota 4X4,ai gresit masina - negru pe alb
User is offlineGalerie FotoPM
Go to the top of the page
+
DaciaClub - Reno Bot
post Reguli topic / Topic rules
Post #


Mesaj automat









Aici pentru plecari spre Grecia (ora, data, grupari etc.) http://www.reno.ro/Plecari-spre-Grecia-2008-t112394.html

Aici pentru intoarceri din Grecia (ora, data, grupari etc.) http://www.reno.ro/Intoarceri-din-Grecia-t81731.html

Cititi si cautati cu atentie pe forum si in topic, exista deja scrise info. despre taxe de drum.


--------------------
Go to the top of the page
193 Pages « < 191 192 193
Reply to this topicTopic OptionsStart new topic


4 User(s) are reading this topic (4 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:
 

Lo-Fi Version  Harta site  Parteneri  Jocuri online  Curs Valutar  HRH Haine din lana merinos Time is now: 21st September 2024 - 13:29
Forum Renault